Pojemniki na żywność – przechowywanie i transport.

Pojemniki na żywność.

Polecamy wygodne i praktyczne pojemniki do przechowywania żywności. Dostępne w różnych wymiarach i pojemnościach. Lekkie i funkcjonalne. Przezroczyste, dzięki czemu łatwo zlokalizować przechowywany produkt. Wygodne rączki ułatwiają przenoszenie pojemników. Przemyślana konstrukcja umożliwia ich piętrowanie. Szczelne pokrywy pojemników dobrze zabezpieczają przed rozsypaniem produktów. Z powodzeniem można więc w nich przechowywać produkty miałkie i sypkie jak mąka, cukier, cukier puder, bułka tarta, kasza, ryż, makarony i inne.

Pojemniki kwadratowe z poliwęglanu posiadają pomocną podziałkę w litrach i kwartach. Szeroki zakres temperatur: od -40°C do 99°C. Występują w wymiarach:
– 23 x 23 x 20 cm – pojemność 5,7 l
– 30 x 30 x 22 cm – pojemność 11,4 l
– 30 x 30 x 40 cm – pojemność 20,8 l.
pojemniki na żywność

Pojemniki okrągłe wykonane z polipropylenu, z podziałką. Zakres temperatur: od -5°C do 70°C.
Pojemników nie należy wyparzać. Występują w ośmiu wielkościach: od średnicy 16 cm do
36 cm, wysokości od 12,2 cm do 37,5 cm. Pojemności od 1 L do 20 L.

pojemniki na żywność
Do łatwej kontroli zapasów polecamy pojemniki FIFO. Wykonane z polipropylenu.
Posiadają pokrywę dzieloną na: załadowczą i wyładowczą. Dodatkowo wyposażone w kolorowe klipsy do oznaczania pokrywy i pojemnika, które ułatwiają pogrupowanie przechowywanych produktów. Świetnie nadają się do warzyw i owoców.
Pojemniki można myć w zmywarkach.

pojemniki na żywność
Pomysłowy i praktyczny jest pojemnik na jajka z polipropylenu. W komplecie dostajemy 8 tac z wytłoczkami na jajka: 4 tace mieszczą się w pojemniku, 4 są na zmianę. Pojemność jednej tacy to 30 jajek. Pojemnik można myć w zmywarkach i piętrować. Ułatwia przechowywanie tak kruchego i podatnego na stłuczenie produktu, jakim są jajka.

 

pojemniki na żywność

Do transportu żywności świetnie się nadają duże pojemniki z polietylenu w kolorze białym. Pojemne, wygodne w użytkowaniu. Posiadają praktyczne uchwyty ułatwiające przenoszenie, szczelną pokrywę i wzmocnioną podstawę. Piętrowalne.


Pierwszy pojemnik o pojemności 53 L mieści pojemniki GN 1/1 o wysokości 200 mm, do drugiego pojemnika 79 l można wstawić pojemniki 2 x GN 1/1 o wysokości 150 mm jeden na drugim.
Pojemniki dzięki swojej lekkości i sporej pojemności są bardzo funkcjonalne dla gastronomii.

Dodaj komentarz