Regały magazynowe – ze stali nierdzewnej i polipropylenu.

Regały magazynowe – ze stali nierdzewnej i polipropylenu.

Do przechowywania żywności niezbędne są wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu regały. Dobrze, gdy nie są za ciężkie, łatwo dają się zmontować i ustawić oraz nie zajmują dużo miejsca.

Proponujemy solidne i praktyczne regały ze stali nierdzewnej. Regał składa się z 4 słupków i regały magazynoweregulowanych półek. Ilość półek dowolna – wszystko zależy od tego jakie potrzebujemy odległości pomiędzy półkami, aby pomieścić swój towar. Wielkość półek do wyboru – dostępnych jest 10 rozmiarów: od 61 cm x 45,5 cm do 182,5 cm x 61 cm.
Udźwig jednej półki wynosi do 200 kg przy równomiernym rozłożeniu towaru.
Wysokość regałów = 180 cm.
Dodatkowo dostępne są galwanizowane przegródki do półek.
Regały do samodzielnego montażu – dokładna instrukcja jest dołączana do przesyłki.
Regały świetnie sprawdzają się w sklepach, magazynach, na zapleczach.

regały magazynoweCiekawy i funkcjonalny jest regał z polipropylenu. Konstrukcja regału modułowa. Łatwy w montażu. Można go ustawiać w kształcie liter: I, L lub U. Wygodny w czyszczeniu.
Udźwig jednej półki do 200 kg.
Wysokość regałów = 180 cm.
Materiał, z którego regał jest wykonany umożliwia umieszczenie go w chłodnych pomieszczeniach takich jak chłodnie.
Regały te znajdują ponadto zastosowanie w: magazynach, piekarniach, masarniach, sklepach spożywczych.

Uzupełnieniem do regału będą pojemniki do przechowywania żywności:
regały magazynoweregały magazynoweregały magazynowe
1) 79 litrowy pojemnik z polipropylenu  – posiada szczelnie przylegającą pokrywę, wzmocnioną podstawę i wyprofilowane uchwyty, zaletą pojemników jest możliwość ich piętrowania, można je myć w zmywarkach, wymiary: wys.: 38 cm, szer.: 71 cm, gł.: 44 cm.
2) 22,6 litrowy pojemnik Fifo również z polipropylenu, umożliwia łatwą kontrolę zapasów,
pokrywa dzielona: załadowcza i wyładowcza, pojemnik wyposażony w system ColorClip – zestaw kolorowych klipsów do oznaczania pojemnika, piętrowalny, nadaje się do mycia w zmywarkach, wymiary: wys.: 20 cm, szer.: 56,5 cm, gł.: 34 cm.,
3) uniwersalne pojemniki GN z polipropylenu z pokrywami również z kolorowymi klipsami do oznaczania, nie absorbują zapachów, można je używać w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach, występują w różnych wymiarach i pojemnościach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>