Suszarki i dozowniki – funkcjonalne wyposażenie łazienki.

Suszarki i dozowniki łazienkowe.

Polecamy niedrogą, solidną i funkcjonalną serię produktów wyposażenia łazienek.

Suszarka do rąk 2000W Ultra Dry Junior H14 –  nieduża o miłym dla oka opływowym kształcie. Wykonana z odpornego na uderzenia plastiku ABS. Posiada czujnik podczerwieni, dzięki któremu załącza się pod podstawieniu rąk i odłącza natychmiast po ich odsunięciu. Jest energooszczędna – nie suszy samego powietrza ;). Bryzgoszczelna. Idealnie sprawdza się w małych restauracjach, barach, na zapleczach kuchennych.

Wymiary: 24 x 23 x 24 cm (szer. x gł. x wys.).
mistral-2

mistral-1

Dozownik do mydła 1 L POP – prosty, tani, funkcjonalny.
Z wytrzymałego plastiku ABS. Zamykany na kluczyk. Pojemność: 1litr.POP1

 

 

 

 

 

 

 

Podręczny, przydatny w każdej kuchni, stołówce, barze.

Podajnik na ręczniki papierowe ZZ 400 POP–  niedrogi i praktyczny, zgrabny opływowy kształt. Wykonany z wytrzymałego plastiku ABS. Montowany na ścianie. Posiada wizjer kontroli zapasu papieru. Zamykany na kluczyk. Pojemność ok. 400 listków papieru.
Wymiary: 27 x 13 x 27 cm.

400 ZZ POP P400PG-WG (2)

Pojemnik na papier toaletowy POP – prosta konstrukcja, tworzywo –  plastik ABS. Mieści  rolki o średnicy 18 cm, trzpień 4,5-5,5 cm. Pojemnik posiada wyjmowaną nakładkę na rdzeń.
Wymiary: 24 x 13 x 26 cm.

poppt

Dla estetów i wymagających polecamy:
Najnowszy model to suszarka 550W EF03 – bardzo energooszczędna, cicha i efektowna. suszarki i dozownikiNowoczesny wygląd spełni wymogi niejednej eleganckiej restauracji, czy hotelu.
Suszy szybko i skutecznie -średni czas suszenia to: 8-14 sekund. Czujnik podczerwieni po wykryciu rąk automatycznie włącza suszarkę i błękitne światło oświetlające dłonie. Charakteryzuje się wysoką bryzgoszczelnością. Dostępna w wykończeniu plastik ABS lub aluminium.
Wymiary: 22,1 x 15,7 x 28,5 cm.

top

 

 

Dozownik na mydło 1 L TOP – solidny, ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Wewnątrz plastikowy zbiornik na mydło. Pojemność: 1 L. Dozownik zamykany na kluczyk. Wandaloodporny. Świetny do barów, pubów, stołówek, klubów studenckich.
Wymiary: 13 x 6 x 22 cm.

hitzz600

Do kompletu proponujemy podajnik ręczników ZZ i pojemnik na papier toaletowy HIT z tej samej linii. Oba produkty wyposażone w praktyczny wizjer kontroli zapasu i zamek z kluczykiem.
Podajnik ręczników występuje w dwóch pojemnościach: na 300 lub 600 listków papieru .

 

 

 

HIT-PTPojemnik na papier toaletowy mieści rolki jumbo o średnicy 18-23  cm, trzpień 4,5 cm. Dopełnienie papieru możliwe po otworzeniu pojemnika i ściągnięciu przedniej pokrywy.

 

 

 

 

Na wszystkie produkty jest 24 miesięczna gwarancja door to door.

Dodaj komentarz

Verified by MonsterInsights