Stalowe akcesoria łazienkowe do restauracji, barów i hoteli.

Stalowe akcesoria łazienkowe do restauracji, barów i hoteli.

W obiektach użyteczności publicznej szczególnie związanych z gastronomią konieczne jest wyposażenie łazienek w funkcjonalne produkty utrzymania higieny. Należą do nich: suszarki do rąk, podajniki ręczników, pojemniki na papier toaletowy, dozowniki mydła. Jedne wymagają obsługi manualnej, inne działają automatycznie.

Polecamy linię produktów ze stali nierdzewnej polerowanej, która jest połączeniem nowoczesnego designu i wytrzymałej konstrukcji. Dodatkowo lustrzany połysk akcesoriów podkreśla estetykę wnętrza. Wszystkie produkty posiadają dwuletnią gwarancję „door-to-door”.
W zestawie znajduje się: zestaw wkrętów z kółkami do montażu, instrukcja instalacji, konserwacji  i użytkowania w języku polskim oraz gwarancja.

Z suszarek do rąk proponujemy solidną suszarkę Solano o mocy 2300 W.SOLANO

Suszarka jest  bezdotykowa – uruchamiana automatycznie na fotokomórkę, co zwiększa poziom higieny w toalecie. Charakteryzuje się cichym trybem pracy. Suszy szybko i skutecznie – średni czas suszenia ok. 15-20 sekund. Suszarka jest przyjemna i ekonomiczna w użytkowaniu.
Wymiary: 27 x 20,8 x 23,7 cm.

 

 

ZZ_DUO_S„Lustrzany” podajnik ręczników papierowych ZZ DUO dozuje pojedynczo sztuki papieru.
Jest bardzo wytrzymały, zamykany na zamek i kluczyk metalowy. Posiada praktyczny wizjer kontroli poziomu papieru. Podajnik jest bardzo elegancki, można się w nim przejrzeć 😉
Wymiary podajnika: 27 x 12 x27 cm.
Wielkość listka papieru: 25 x 23 cm.

 

 

 

Estetyczny, solidny pojemnik na papier toaletowy DUO umożliwia higieniczne podawanie DUO_PT2papieru.
Zamykany jest na zamek i kluczyk metalowy. Wyposażony w grzebień do odcinania papieru i wizjer kontroli wkładu. Wykończenie powierzchni w połysku jest przyjemne dla oka i daje  poczucie nowości i czystości.
Wymiary: 24 x 10 x 26 cm.
Rola o średnicy 18-23, trzpień 4,5 cm.

 


 

DUODozownik mydła DUO dostępny w pojemnościach: 0,5 L oraz 1 L. Uruchamiany manualnie na ergonomiczny przycisk. Posiada zawór niekapek i klapkę zabezpieczającą. Okienko do kontroli poziomu mydła. Napełnianie dozownika z kanistra.
Wymiary DUO 500 ML:10 x5,5 x 15,5 cm.
Wymiary DUO 1000 ML: 13 x 6 x 22 cm.

 

 

 

Wszystkie powyższe produkty są z jednej serii ze stali nierdzewnej polerowanej w kolorze połysk. Można je zamówić w dowolnym zestawieniu względem potrzeb. Towar objęty jest 24 miesięczną gwarancją door to door.

 

 

Dodaj komentarz